• Faaliyet Alanları
  • Şirket Profili
  • Projeler
  • Satış-Kiralama
  • İnsan Kaynakları
  • Grup Şirketleri
  • Permak News


İŞ MODELİ


REMAG, Gayrimenkul Geliştirme süreçlerinin tüm aşamalarını entegre bir yönetim anlayışıyla gerçekleştirebilen nadir firmalardan biri olarak, kalite ve sürekliliği aynı yapı içinde garanti altına almaktadır.

PV ve CSP teknolojileri, güneş ışınımının yüksek olduğu ve senede 1400 kWh/m2'yi geçtiği bölgelerde etkin çözümlerdir. Permak Enerji Sistemleri, Photovoltaik (PV) veya Konsantre Güneş Enerjisi (CSP) teknolojisine sahip solar panellerin kurulumunu gerçekleştirmektedir.

Permak Enerji A.Ş., konusunda uzmanlaşmış teknoloji ortakları sayesinde, her türlü ihtiyaca karşılık verebilen fiyat performans oranı yüksek çözümler sunmaktadır.

GELİŞTİRME


Proje Geliştirme REMAG’ın ana faaliyet konusudur.

Başarılı bir gayrimenkul projesi geliştirmenin ön koşulu; hem ülke hem de coğrafya bazında ekonomik, sosyokültürel ve politik değişimleri dikkatle izleyerek pazarda oluşan yeni talepleri ve fırsatları analiz etmektir.

REMAG uzun dönemli piyasa ihtiyaçlarını dikkate alarak katma değer yaratan projeler geliştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

REMAG riskleri minimize etmenin ve öngörülen karlılığı gerçekleştirmenin tek yolunun hedef-odaklı bir iş ve pazarlama stratejisinden geçtiğinin farkındadır.

YATIRIM


Permak Grup şirketlerinin ve ortaklarının finansal gücünü kullanarak, REMAG bir strateji çerçevesinde çeşitli gayrimenkul türlerine yatırım yapmaktadır. Bu türler ağırlıklı olarak; yüksek kira getirisi olan ofis ve rezidans projeleri, gelecek vaat eden arsalar ve ticari mülklerdir.

30 yıllık piyasa deneyimi ve dikkatlice kurulmuş sağlıklı haber kanalları ışığında, çok yönlü ve esnek bir yaklaşımı ilke edinen REMAG hızlı ve doğru yatırım kararları verebilmektedir.

REMAG; kurumsal prensipler, karşılıklı güven ve şeffaflık ilkeleri bazında diğer yerli ve yabancı yatırımcılarla da işbirlikleri yapabilmektedir.

REMAG’ın alanında uzmanlaşmış ekibi, hedef bölgeleri sürekli izlemekte ve yatırım fırsatlarını açığa çıkarmaktadır.

PROJE YÖNETİMİ


PERMAK Group şirketlerinin mühendislik altyapısı ve sayısız proje yönetim deneyimi, REMAG’ın kendi geliştirdiği projelerin tüm inşaat süreçlerini yönetebilmesine imkan vermektedir.

REMAG, sadece kendi projelerinin inşaatını yürütmekte ve 3. taraf yatırımcılara bağımsız bir yapı müteahhiti veya proje yönetim şirketi olarak hizmet vermemektedir.

Deneyim, analitik yaklaşım, müşteri&kalite odaklı yaklaşım ve etkin tedarikçi&alt-yüklenici seçim mekanizmasına dayalı proje yönetim sistemi ile REMAG projelerini üstün inşaat kalitesiyle zamanında tamamlayabilmektedir.

İŞLETME


REMAG kendi geliştirdiği projelerde bu alanda uzman iş ortaklarıyla beraber işletme ve bina yönetimi hizmetleri de vermektedir.

Geliştirdiği otel ve rezidans projelerinde, REMAG dünyanın saygın 5 yıldızlı otel ve rezidans işletmeciliği markalarıyla işbirliği yapmaktadır.

AVM, Marina, eğlence birimleri gibi diğer ticari yatırımlarda da, projenin özgün ihtiyaçları dikkate alınarak gerekli işletme organizasyonu yapılabilmektedir.

REMAG - Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. PERMAK ŞİRKETLER GRUBU Kuruluşudur. ©2014 Tüm hakları saklıdır.