• Faaliyet Alanları
  • Şirket Profili
  • Projeler
  • Satış-Kiralama
  • İnsan Kaynakları
  • Grup Şirketleri
  • Permak News


TAMAMLANAN PROJELERÇorlu Velimeşe PERMAK Makina AS Fabrika Binası.
Çorlu Velimeşe PERMAK Buhar ve Enerji Fabrika Binası.
PERMAK Makina Çorlu Fabrikası ve Ek Tesisleri
Mevcut 22.000,- M2’ye ek bina olarak yapılan ve tamamen demir konstrüksiyon olarak tasarlanan fabrika binasında tonoz sistemi kirişler kullanılarak geniş açıklıklar kolonsuz gecilmiş ve trapez ve cam çatı sistemi ile gün ışığından maximum verim alınması planlanmıştır. Modern yapısı ile yeni nesil fabrikalara örnek nitelikteki tesis 2014 Ocak ayında hizmete açılmıştır.

AKSA Holding genel merkezi /Kavacik


   

PERMAK, İstanbul’un yükselen ofis merkezi Kavacık’ın en iddialı lokasyonunda özel bir ofis binası inşa ediyor. Bina asimetrik cephelerle birbirinden ayrılmış iki ayrı blok ve bu blokları birleştiren köprülerden oluşuyor. Sahip olduğu estetik düzey ile Kavacık’ı tanımlayan binalardan biri olması bekleniyor. Sıra dışı bir mimari yaklaşımla, hem minimalizmi önceleyen modernist bir yapı hem de görkemli bir görünüm mümkün hale getiriliyor. Projede en ileri ve yenilikçi bina teknolojisi uygulanmıştır.

Bellevue Residences Managed By Kempinski
Bellevue Rezidans, Etiler-Levent Bölgesinin en değerli noktasında konumlanmıştır ve İstanbul’un en popüler iş ve alışveriş merkezlerinin hemen yanı başındadır.

Dış cephede bej renkli pre-kast ile metalik alüminyumun eşsiz uyumu ve ikiz kulelerin sıra dışı mimarisi ile tanımlanan Bellevue Residence şimdiden İstanbul’un modern döneminin sayılı eserleri arasına girmiştir.

Bellevue Rezidans projesi; en ileri akıllı bina teknolojisi ve üstün inşaat kalitesi anlayışını Kempinski işletmesi altında sunarak lüks rezidans standartlarını yeniden tanımlamıştır.

Gerçekleşen fiyatlar üzerinden değerlendirildiğinde, Bellevue Residence, m2 bedeli olarak İstanbul’un en değerli projesidir.

Microsoft Genel Müdürlüğü
Microsoft Türkiye’nin Levent’teki binası REMAG tarafından geliştirilmiş ve inşa edilmiştir.

Bina sahip olduğu elektro-mekanik altyapı ile bir teknoloji firmasının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Teknik özelliklerinin yanı sıra, estetik ve işlevselliği aynı yapı içinde birleştiren mimarisi ile Microsoft Binası harikulade bir etkiye sahiptir.

Binanın başka bir üstünlüğü, konfor ve ferahlıktan vazgeçmeden sunulan etkin alan kullanımıdır.DEVAM EDEN PROJELERPermak investment SRL
Gurup şirketi tarafindan satın alınan Venedik’in ve İtalya’nin en gözde adasında bulunan San Clemente Place Oteli, İnşaat gurubumuz tarafindan restore edilmektedir.

Yaklasik 70 dönum arazide yaklasık 40.000 m2 tarihi binaya sahip San Clemente Place Otelinin en kısa sürede hizmete açılması planlanmaktadır.

Venedige tekne ile 8 dakika mesafedeki adada PERMAK Investments SRL e ait 1100 yılından kalan muhteşem bir tarihi kilise, golf, havuzlar, tenis kortlari, kongre binasi ve helikopter pisti yer almaktadir.

Clemente Palace PDF dosyası

Cendere Development Project


Projenin sunum dosyasını bilgisayarınıza indirmek için Tıklayın

Permak Yalıkavak Evleri
Yalıkavak Bölgesi; 500 yatlık kapasiteye sahip marinası ve uzun sahil şeridi ile Bodrum yarımadasının en seçkin yazlık konut geliştirme bölgesidir.

REMAG, gayrimenkul sektöründeki öncü ve yenilikçi rolüne uygun olarak; ‘yeşil-çevreci’, ‘lüks’ ve ‘5 yıldızlı işletme’ temalarını tümüyle yeni bir konsept altında sentezlemeyi hedeflemektedir.

PERMAK Yalıkavak Evlerinin manzaralı ve mahrem daireleri arzulanan huzuru ve mutluluğu sağlarken, site ve ‘beach-club’ bünyesindeki sosyal tesisler de çok çeşitli eğlence imkanları sunabilmektedir.

PERMAK Yalıkavak Evleri 5 yıldızlı bir marka tarafından işletileceğinden, malikleri dairelerini kullanmadıkları zamanlarda çok avantajlı fiyatlarla kiralama imkanına sahip olacaklardır.

REMAG - Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. PERMAK ŞİRKETLER GRUBU Kuruluşudur. ©2014 Tüm hakları saklıdır.