• Faaliyet Alanları
  • Şirket Profili
  • Projeler
  • Satış-Kiralama
  • İnsan Kaynakları
  • Grup Şirketleri
  • Permak News

İNSAN KAYNAKLARI


Türkiye'nin hızla büyüyen sanayi ve hizmet gruplarından biri olan PERMAK Group'un temelleri 30 yıl önce PERMAK Makina Sanayi'nin kurulmasıyla atıldı. PERMAK bugün makine, tekstil, kimya sanayii, sistem teknolojileri, inşaat ve turizm ana iş kollarında faaliyet göstermektedir. PERMAK Grup "Kurumsal Yönetim" ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanlar, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir. Vizyonumuz; müşterilerimizin değişen iş dünyasında kazanmalarını sağlayan hizmetlerin yaratılması ve sunulmasına öncülük etmektir.

PERMAK Makina, Türk makine endüstrisinin en köklü kuruluşlarından biri olarak sektöründe lider pozisyonunu devam ettirmektedir. PERMAK Makina, başta Endüstriyel ve Ticari Çamaşırhaneler, Tekstil Yıkama ve Terbiyeleme Sistemleri ve Buhar Üretimi, Su Isıtma ve Enerji Geri Kazanım Tesisleri olmak üzere anahtar teslimi sistem kurulumu hizmetleri üretmekte ve bu hizmetlerle ilişkili kimyasal tedariki ve teknik servis faaliyetlerini yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini ve yüksek iş kalitesini esas alan mühendislik yaklaşımı ile tüm Türkiye, Rusya ve Türki Cumhuriyetlerde sayısız projeye imza atmış ve alanının en saygın firmaları arasında olmuştur.

KariyerNet ilanımızı görmek için tıklayın
SATIŞ MÜHENDİSİ

Permak Group şirketlerinin İstanbul merkez adresine aşağıdaki niteliklerde mühendisler alınacaktır.

Genel Nitelikler:
» İstanbul merkezimizde istihdam edilecek (Avrupa yakasında ikamet edenler tercih edilir)
» Teknik ekipman satışında tecrübeli
» Takım çalışmasına yatkın
» Analitik düşünebilen
» İngilizce dil bilgisi tercih nedenidir

Tüm adayların askerlik görevini tamamlamış, yurt dışı seyahat engeli olmayan, B sınıfı sürücü belgesine sahip olması aranmaktadır.

MUHASEBE ve FİNANS PERSONELİ

Permak Şirketler Grubunun muhasebe-finans departmanında görevlendirilmek üzere aşağıdaki özellikleri taşıyan muhasebe ve finans personeli alınacaktır.

Genel Nitelikler:
» Ticaret lisesi ve/veya Yüksekokul mezunu
» Alanında 2-3 yıl tecrübeli
» Beşiktaş’a kolay ulaşım mesafesinde ikamet eden
» Askerlikle ilişiği olmayan
» Yetiştirilmek üzere
» Bay / Bayan


REMAG - Gayrimenkul Yatırım ve Turizm A.Ş. PERMAK ŞİRKETLER GRUBU Kuruluşudur. ©2014 Tüm hakları saklıdır.